
The Story
| Software | |
| Operating system | Android 12 Android 12 |
| Display | |
| Display resolution | 2560 x 1600 pixels |
| Memory | |
| Internal memory | 4 GB |
| Performance | |
| Series | Home |
| GPS (satellite) | GPS integrated |
| Packaging content | |
| Included Accessories | USB-C-PSU (5V/2A) with Euro-plug-in |
| Ports & interfaces | |
| Interface | 1 x USB Type-C |
| Battery | |
| Battery life (max) | 9 h |
| Storage | |
| Internal storage capacity | 128 GB |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Software | |
| Operating system | Android 12 Android 12 |
| Display | |
| Display resolution | 2560 x 1600 pixels |
| Memory | |
| Internal memory | 4 GB |
| Performance | |
| Series | Home |
| GPS (satellite) | GPS integrated |
| Packaging content | |
| Included Accessories | USB-C-PSU (5V/2A) with Euro-plug-in |
| Ports & interfaces | |
| Interface | 1 x USB Type-C |
| Battery | |
| Battery life (max) | 9 h |
| Storage | |
| Internal storage capacity | 128 GB |
























