
Original: $17.44
-65%$17.44
$6.10The Story
| Specifications | |
|---|---|
| Wireless | No |
| Connections | USB, 3.5mm jack |
| Compatibilities | PC |
| Illumination Mode | RGB |
| Detachable Microphone | No |
| Speaker Size | 50mm |
| Speaker Sensitivity | 119dB±3dB |
| Rated Power | 30mW |
| Impedance | 32±15%Ω |
| Frequency Response Range | 20Hz~20KHz |
| Mic Size | Φ6*5MM |
| Mic Type | Omnidirectional |
| Mic Sensitivity | ﹣38±3db |
| Microphone | External microphone |
| USB Channel | Stereo |
| Audio Control | Built-in earmuff |
| Cable Length | 2.1m |
| Adapter Wire | No |
| Driver | No |
| Weight | 341g |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Specifications | |
|---|---|
| Wireless | No |
| Connections | USB, 3.5mm jack |
| Compatibilities | PC |
| Illumination Mode | RGB |
| Detachable Microphone | No |
| Speaker Size | 50mm |
| Speaker Sensitivity | 119dB±3dB |
| Rated Power | 30mW |
| Impedance | 32±15%Ω |
| Frequency Response Range | 20Hz~20KHz |
| Mic Size | Φ6*5MM |
| Mic Type | Omnidirectional |
| Mic Sensitivity | ﹣38±3db |
| Microphone | External microphone |
| USB Channel | Stereo |
| Audio Control | Built-in earmuff |
| Cable Length | 2.1m |
| Adapter Wire | No |
| Driver | No |
| Weight | 341g |










