
Original: $55.82
-65%$55.82
$19.54The Story
| Voltage | 15.2V |
| Number of cells | 4 |
| Cells technology | Li-Polymer |
| Colour | Black |
| Overheat protection | Yes |
| Overdischarge protection | Yes |
| Overcharge protection | Yes |
| Product code | DE157 |
| Manufacturer | Green Cell |
| Capacity | 3600 mAh |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Voltage | 15.2V |
| Number of cells | 4 |
| Cells technology | Li-Polymer |
| Colour | Black |
| Overheat protection | Yes |
| Overdischarge protection | Yes |
| Overcharge protection | Yes |
| Product code | DE157 |
| Manufacturer | Green Cell |
| Capacity | 3600 mAh |
























