
The Story
| Voltage | 11.42V |
| Cells technology | Li-Polymer |
| Colour | Black |
| Product code | AP23WX |
| Manufacturer | Green Cell |
| Capacity | 74.9Wh |
| Model | MacBook Pro 13" z wy?wietlaczem Retina |
| Work time | from 4 up to 13h |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Voltage | 11.42V |
| Cells technology | Li-Polymer |
| Colour | Black |
| Product code | AP23WX |
| Manufacturer | Green Cell |
| Capacity | 74.9Wh |
| Model | MacBook Pro 13" z wy?wietlaczem Retina |
| Work time | from 4 up to 13h |
























