
The Story
| LED | 7 Colours |
| Materials | ABS |
| DPI | 800-1600-2000 |
| Cable | 1500mm |
| Compatibility | XP/WINS/IOS |
| Working voltage | 4.25- 5.5V DC |
| Colour | Black |
| Unit (Product) Dimensions (mm): | 120mm x 80mm x 42mm (W x H x D) |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| LED | 7 Colours |
| Materials | ABS |
| DPI | 800-1600-2000 |
| Cable | 1500mm |
| Compatibility | XP/WINS/IOS |
| Working voltage | 4.25- 5.5V DC |
| Colour | Black |
| Unit (Product) Dimensions (mm): | 120mm x 80mm x 42mm (W x H x D) |
























